Přidejte se k nám

Mnoho našich spoluobčanů, seniorů, má mnohaleté zkušenosti z mnoha oborů lidské činnosti. Jsou mezi nimi odborníci na technické záležitosti a problematiku stavebních, zámečnických, elektro a různých rukodělných prací. Mají zkušenosti ze služeb v cestovním ruchu, kuchařského umění, zdravotnictví, zahradnictví, ekonomiky a dalších oborů, které si jen dokážete představit. Tito senioři však z různých důvodů již nechtějí pracovat v běžném zaměstnaneckém poměru či fungovat jako samotné výdělečné osoby s celou, státem požadovanou, administrativou.  Ale rádi by příležitostně poskytli své znalosti potřebným a hledajícím osobám. Nabízejí přitom spolehlivost a znalost „starých dobrých zlatých ručiček“, lidský přístup a moudrost danou věkem a životními zkušenostmi.

Na druhé straně je v naší společnosti řada těch, zejména mezi mladšími, kteří hledají tyto služby a profesionální nabídky je neuspokojují nebo nestačí jejich požadavkům.

My jsme přesvědčeni, že toto je ta pravá chvíle, kdy senioři můžou vykrýt tyto výkyvy mezi nabídkou a poptávkou a rozšířit a obohatit segment nabídky a své služby.

A proto vznikla myšlenka vytvoření portálu Zkušení.cz, který shromažďuje příležitostné nabídky seniorů a umožňuje jejich využití poptávajícím, kteří o ně mají zájem nebo je cíleně potřebují a hledají je. Současně se zde paralelně naváže mezilidský kontakt, který umožní leckterému senioru se opět společensky seberealizovat a angažovat. Tento pocit společenského a sociálního vyčlenění seniorů z aktivního života společnosti, pocit marnosti a nadbytečnosti, který leckdy u nich nastává může být tímto způsobem potlačen. Současně umožníme těmto seniorům být platnými a aktivními členy naší společnosti na straně jedné a na straně druhé rozšíříme nabídku služeb v kvalitě a rozsahu (kdo může jinak ochutnat pravé babičkovské buchty nebo sledovat práci instalatéra, který to dělá především ze zájmu a až pak pro finanční odměnu), která na našem trhu chybí.

Pokud vás to zaujalo, tak nás kontaktujte formulářem nebo nám zavolejte 603 452 755 a my vám pomůžem s registrací na stránkách zkuseni.cz

    X